Mistrzostwa IT 2020 – relacja online

Mistrzostwa IT 2020 Lublin
19 września 2020 r., Orlik przy Szkole Podstawowej nr 57 w Lublinie, ul. Krasińskiego 7.

Transition Technologies   Verestro
 1:0

Dziuba

Billennium EDGE ONE SOLUTIONS
1 : 0

Świderski

Frontkom Sollers Consulting
1(2) : 1(0)

Branecki

Machul

KNI KUL  intive
3 : 0

2x Koma B.

Tocki

Transition Technologies   INDUSTI
2 : 0

Dziuba

Jarmuł

Britenet Billennium
0 (5):(4) 0

Frontkom  Instytut Informatyki UMCS
1(3): (4) 1

Braniecki

Romaniuk

EDGE ONE SOLUTIONS  intive

2 : 3

Kociuba

Koma

Depta x2

Jastrząb

Sollers Consulting  INDUSTI
0(6) :(5)

 Verestro Frontkom
 2:0

Kęsik

Szatkowski

Intive Sollers Consulting
1(`1) : (3) 1

Stoczkowski

Machul

Billennium  Verestro

2 : 0

Świderski

Wrzyszcz W.

KNI KUL Transition Technologies 
2  : 0

Koma B.

Tocki

Britenet UMCS
2  : 0

Potomski

Wrzyszcz M.

Billennium Transition Technologies 
0 (3)  : (2) 0

UMCS

Sollers Consulting
1  : 0

Leszcz

KNI KUL Britenet
1  : 2

Tocki

Wójcikowski

Bramka Samobójcza (Koma )

UMCS Billennium
0  : 1

Kurkiewicz

 KUL Billennium

 2 (2) : (3) 2

Tocki

Koma

Wrzyszcz

Kurkiewicz

Britenet Billennium

1(3) : (2)1

Potomski

Kurkiewicz

Awans do turnieju finałowego:

Britenet
Billennium
KNI KUL
Instytut Informatyki UMCS

 

Najlepsi strzelcy:

  1. Koma B.(4)- KNI KUL
  2. Tocki (4)-KNI KUL
  3. Machul (2)-Sollers Consulting
  4. Depta (2)-  intive
  5. Kurkiewicz (3) – Billennium
  6. Branecki (2) – Frontkom
  7. Wrzyszcz  W (2) –Billennium
  8. Dziuba (2)- Transition Technologies 
  9. Świderski (1)- Bilennium
  10. Jarmuł (1)-Transition Technologies 
  11. Romaniuk (1)- Instytut Informatyki UMCS
  12. Kociuba (1)- EDGE ONE SOLUTIONS
  13. Jastrząb (1) –  intive
  14. Kęsik (1)-Vestero 
  15. Szatkowski (1) –Vestero 
  16. Stoczkowski (1)- intive
  17. Świderski (1) –Billennium
  18. Potomski (2) –Britenet
  19. Wrzyszcz (1)-  Britenet
  20. Leszcz (1) –Instytut Informatyki UMCS
  21. Wójcikowski (1)-Britenet
  22. Koma (1)-EDGE ONE SOLUTIONS