Wyniki turnieju 2019

Turniej Lublin 2019

wyniki on-line

(1) Britenet : DataArt

 3:0

Chwalczuk

Wójcichowski

Maruszak

(2) uPaid : Infinite

0(4) :0(5)

(3) DataArt : Billennium

 1:2

Świderski x 2

Zajarczyk

(4) Infinite : Britenet

1(2):1 (1)

Krawczyk

Wójcikowski

(5) Billennium : uPaid

 2:0

Walcasz

Waszczuk

(6) Infinite : DataArt

 3:1

Krawczyk x3

Woźniak

(7) Britenet : Billennium

0:1

Świderski

(8) DataArt : uPaid

0:1

Szatkowski

(9) Billennium : Infinite

 1:0

Kowalik

(10) uPaid : Britenet

0:2

Ostrowski

Wójcikowski

(11) Asseco BS : Towarzystwo Biznesowe Lubelskie

 1:0

Mokiejewski

(12) INDUSTI : Comarch Lublin

 0:2

Dolecki

Szewczyk

(13) Towarzystwo Biznesowe Lubelskie : Sollers Consulting

3:1

Osiej x3

Adamczyk

(14) Comarch Lublin : Asseco BS

0 : 1

Szysiak

(15) Sollers Consulting : INDUSTI

 2 : 1

 Skórski

Gorecki

Adamczyk

(16) Comarch Lublin : Towarzystwo Biznesowe Lubelskie

0:1

Juszka

(17) Asseco BS : Sollers Consulting

 7 : 0

 3x Szysiak

Suchocki

Świtek

W.Boniaszczuk

M.Boniaszczuk

(18) Towarzystwo Biznesowe Lubelskie : INDUSTI

 

2:1

Osiej

Jargiło

Czajka

(19) Sollers Consulting : Comarch Lublin

0:3

Muzyk x2

Wolski

 

(20) INDUSTI : Asseco BS

0:3

Szysiak

Suchocki x2

 

 

(21) KNI KUL Lublin  :  intive

 2:0

R.Szuwalski

Tocki

(22) Transition Technologies S.A. : Software Camp

1:0

Dziuba

(23) intive : Instytut Informatyki UMCS

1:0

Bujek

(24) Software Camp : KNI KUL Lublin

 1(3):1(1)

Kamiński

Tocki

 

(25) Instytut Informatyki UMCS  : Transition Technologies S.A.

 0:2

Dziuba

Miklaszewski

(26) Software Camp : intive

1 (4) : 1  (5)

Dyjak

 Stoczkowski

(27) KNI KUL Lublin : Instytut Informatyki UMCS

1 : 0

Tocki

(28) intive : Transition Technologies S.A.

0 (3) : 0 (2)

(29) Instytut Informatyki UMCS  : Software Camp

 1 (2) : 1 (1)

Trynkiewicz

Dyjak

(30) Transition Technologies S.A. : KNI KUL Lublin

0 (1) : 0 (3)

(31) CGM  :  Edge1Squad

1 : 2

Przebierowski

Łobejko

Koma

(32) Sii  : Lingaro

 0 : 1

Wileński

(33) Edge1Squad  : Netkata

 1 : 0

Guz

(34) Lingaro  : CGM
1 : 0

 Jarosik

(35) Netkata  : Sii

 0 : 4

 Brzyski x 2
Siebyła
Troć

(36) Lingaro  : Edge1Squad

1 : 0

Błaszczyk

(37) CGM : Netkata

1 : 0

Denysiuk

(38) Edge1Squad : Sii

1 (2) : 1 (0)

Guz

 Siebyła

(39) Netkata  : Lingaro

1:5

Błaszczyk x2

Zachwieja x2

Wolter

Karczmarczyk

(40) Sii : CGM

0 (3) : 0 (1)

(41 – półfinał 1) Billennium : Asseco BS

2:0

Wancerz

Świderski

(42 – półfinał 2) KNI KUL Lublin : Lingaro

1:0

 Sołdek

(43 – Mecz o III miejsce) Lingaro : Asseco BS

0:1

M.Boniaszczuk

 

(44 – Finał) Billenium : AZS KUL

1:0

Jędrzejewski

 

MVP:

Adrian Jędrzejewski (Billennium)

KRÓL STRZELCÓW:

Karol Szysiak (Asseco BS) (5 bramek)

Klasyfikacja strzelców:

  1. Szysiak (Asseco BS) (5) – Król strzelców
  2. Krawczyk (Infinite) (4)
  3. Osiej (Towarzystwo Biznesowe Lubelskie) (4)
  4. Świderski (Billennium ) (4)
  5. Tocki (KNI KUL Lublin ) (3)
  6. Wójcichowski  ( Britenet) (3)
  7. Błaszczyk (Lingaro) (3)
  8. Adamczyk (Sollers Consulting) (2)
  9. Suchocki (Asseco BS) (2)
  10. M.Boniaszczuk (Asseco BS) (2)
  11.  Brzyski (Sii) (2)
  12. Guz (Edge One Solution) (2)
  13. Siebyła (Sii) (2)
  14. Chwalczuk ( Britenet) (1)
  15. Maruszak ( Britenet) (1)
  16. Zarajczyk (  DataArt ) (1)
  17. Walcasz(Billennium ) (1)
  18. Waszczuk (Billennium ) (1)
  19. Woźniak (DataArt) (1)
  20. Szatkowski (uPaid) (1)
  21. Kowalik (  Billennium) (1)
  22. Ostrowski (Billennium) (1)
  23. Mokiejewski (Asseco BS) (1)
  24. Dolecki (Comarch Lublin) (1)
  25. Szewczyk (Comarch Lublin) (1)
  26. Skórski (INDUSTI) (1)
  27. Gorecki (Sollers Consulting) (1)
  28. Juszka (Towarzystwo Biznesowe Lubelskie) (1)
  29. W.Boniaszczuk (Asseco BS) (1)
  30. Jargiło (Towarzystwo Biznesowe Lubelskie ) (1)
  31. Czajka (INDUSTI) (1)
  32. Muzyk (Comarch Lublin) (1)
  33. Wolski (Comarch Lublin) (1)
  34. R.Szuwalski (KNI KUL Lublin) (1)
  35. Dziuba ( Transition Technologies S.A) (2)
  36. Bujek ( intive) (1)
  37. Kamiński ( Software Camp) (1)
  38. Miklaszewski (Transition Technologies S.A.) (1)
  39. Dyjak (Software Camp) (2)
  40. Stoczkowski (intive) (1)
  41. Przebierowski (CGM) (1)
  42. Łobejko (Edge One Solution) (1)
  43. Koma (Edge One Solution) (1)
  44. Wileński (Lingaro) (1)
  45. Jarosik (Lingaro) (1)
  46. Troć (Sii) (1)
  47. Denysiuk (CGM)
  48. Zachwieja (Lingaro) (1)
  49. Wolter (Lingaro) (1)
  50. Karczmarczyk (Netkata ) (1)
  51. Wancerz (Billennium) (1)
  52. Sołdek (AZS KUL) (1)